Seksturystyka w Tajlandii

Tajlandia to jedno z najpopularniejszych turystycznych miejsc na świecie przyciągająca nie tylko spragnionych słońca turystów, ale też uciech cielesnych. Drobne ciałka Tajek przyciągają seksturystów z całego świata, a to za sprawą niskich cen usług i możliwości spędzenia miłych chwil bez ściśle ograniczonych ram czasowych.  Żadne szanujące się biuro podróży nie oferuje wyjazdu do Tajlandii bez jednego dnia pobytu w mieście uciech Pattaji lub Phuket. O skali seks turystyki niech świadczą oferty biur podróży skierowane tylko dla mężczyzn żądnych rozrywki z dala od domu.


Rozpoznać seks turystę?

W sieci panuje przekonanie, że seksturysta to człowiek zakompleksiony, często z wadami budowy ciała, brzydki i podstarzały. Czy rzeczywiście tak jest trudno jednoznacznie powiedzieć, ale widząc w Tajlandii na ulicach ludzi w wieku przedemerytalnym, często z brzuszkiem zaokrąglonym trzymającym pod ramię Tajkę, z pewnością młodszą od córki tegoż mości to możemy powiedzieć TAK właśnie jest. On znalazł to czego szukał. Tajlandia wydaje się rajem dla ludzi bez zobowiązań, bo wszystko jest tu tanie, nawet seks i ze skromnej emerytury w Euro czy innej obcej walucie da się wyżyć w całkiem przyjemny sposób. Ludzi podobnego pokroju jest bardzo wielu – szczególnie w takich miejscach jak Pattaya, gdzie życie nocne w tym seksturystyka jest najmocniejszą stroną miasta. Dopiero od niedawna władze miasta postanowiły zmienić wizerunek Pattai, stawiając na rodzinną turystykę i atrakcje przeznaczone dla tej grupy odbiorców. Co nie znaczy, że z ulicy zniknęli seksturyści, wręcz przeciwnie Pattaya dziś oferuje szeroką gamę rozrywek jak nigdy dotąd!  W mieście można znaleźć kilkaset barów piwnych, klubów go-go, masaży together czy innych rozrywkowych miejsc przygotowanych do handlu seksem rozpowszechnionych w każdym zakątku miasta. Nie brakuje również prostytutek freelancers spacerujących ulicami w poszukiwaniu klientów.

Pattaya Walking Street, neony nawołujące do odwiedzenia klubów nocnych

burdel z Europejkami w sercu Azji to możliwe, tylko w Pattai

Powszechny jest tutaj widok turystów z krajów azjatyckich np. hindusi z kalkulatorami służącymi za narzędzie targowania, przebierających pośród masywnie zbudowanych Tajek na wzór hinduskich żon. Do Tajlandii garną nawet co zamożniejsi mieszkańcy kontynentu afrykańskiego, również słynącego ze swoich seksualnych usług. Po północy kluby pustoszeją i każdy mężczyzna wraca ze swoją ofiarą, wybraną pośród setek innych dziewczyn. Z Europy przybywają głównie emeryci,  co niektórzy znają to miejsce jeszcze z lat młodości.

W świetle neonów

Przybywając do miasta neonów nie sposób pominąć miejsc rozrywek dla dorosłych. Do dyspozycji mamy szereg klubów Go-Go rozlokowanych zazwyczaj obok siebie w dzielnicy czerwonej, w której to samotnie spacerujący mężczyzna zostaje często nagabywany przez hostessy w kusych spódniczkach reklamujących dany klub czy sączących drinki kobiet w barze.  Jak już potencjalny klient skusi się by wejść do klubu nocnego warto poznać wcześniej kilka zasad w nich panujących. Przede wszystkim nie wolno fotografować czy kamerować tańczące panny, bo może się to spotkać w najlepszym wypadku wyproszeniem z klubu przez masywnego ochroniarza niezbyt przypominającego wątłe ciała Tajów. Gdy już usiądziemy wygodnie na sofie z pewnością przyłączą się do nas panienki, które zechcą urozmaicić nam wolny czas prostymi rozmowami i żartami, popijając przy tym drinki serwowane na nasz koszt. Taki koktajl stawiany przez mężczyznę nazywany jest lady-drinks i kosztuje kilkakrotnie więcej niż wynikałoby z menu, a to za sprawą prowizji jaką otrzymuje hostessa. Niech nie przyjdzie nam na myśl zawołanie kelnera przy pomocy dużego dzwonu zawieszonego nad stołem, bo będzie to oznaczało okaz sympatii dla wszystkich panien pracujących w lokalu i lady-drink dla każdej z nich! Skąpo ubrane, tańczące damy posiadają zawieszony numer na sobie i gdy przyjdzie nam ochota poznać bliżej którąś z osób tam pracujących, będziemy mieli okazji poznać mamę lokalu, czyli kierowniczkę. To z nią ustala się wszelkie sprawy organizacyjne spotkania. Każdy klub posiada kilka pokoi, gdzie można zaprosić dziewczynę na tzw. short-time, który jest kilkakrotnie tańszy niż long-time, czyli wspólnie spędzoną noc. Chcąc zabawić się z tancerką warto pamiętać, że mogą one być spragnione i głodne po kilkugodzinnym wyczerpującym tańcu na wybiegu. Warto wiedzieć, że gdy przyjdzie nam powrócić do tego samego klubu następnego dnia i wybrać kolejną dziewczynę do zabawy może to być źle zrozumiane przez personel lokalu i uznane za fakt, że poprzednia partnerka nie była satysfakcjonująca. W najgorszym wypadku taka dziewczyna może stracić pracę, więc warto się zastanowić czy czasem nie lepiej skorzystać z usług innego klubu, jeśli lubimy różnorodność.

prostytutki tańczące przed barem gogo

Nie można mylić klubu go-go z tak zwanymi klubami z „ping-pong show”, bo możemy wyjść z takiego miejsca zniesmaczeni i w najlepszym wypadku lżejsi o kilka tysięcy bahtów za kartę członkowską. Show polega na pokazaniu najróżniejszych zabaw narządami intymnymi kobiety z przedmiotami niekoniecznie przystosowanymi do czerpania przyjemności. Nagabywacze zachęcają do odwiedzenia tych przybytków rozpusty powtarzając, że wystarczy zamówić piwo, które kosztuje znacznie taniej niż w jakimkolwiek lokalu w Tajlandii, aby móc oglądać show. W klubie turyści są zmuszani do zapłacenia horrendalnych rachunków, a to za osoby, które się do nas dosiadły, czy też mówiąc, że pokaz jest za darmo tylko dla posiadaczy karty stałego klienta, której z pewnością nie mamy.  Gdy przyjdzie nam odmówić zapłacenia rachunku drzwi od klubu mogą się zamknąć, a zgrabne panie zastąpią muskularni ochroniarze. Najpopularniejszym miejscem, gdzie znajdziemy Kluby z „ping-pong show” jest czerwona dzielnica  Bangkoku – Patong, wciąż popularna wśród przyjezdnych turystów.

naganiacz do klubu ping pong show, Pattaja walking street

Na otwartej przestrzeni często można spotkać bary piwne, gdzie seksownie odziane Tajki zapraszają nas na taniego drinka przy kilku prostych grach zręcznościowych czy bilardzie. Zabawa w barze trwa do późna w nocy i gdy przyjdzie nam zaprosić osobę nam towarzyszącą na wspólnie spędzoną noc często okaże się, że to pracownik baru i trzeba zapłacić oprócz rachunku za drinki dodatkowo za to, że dziewczyna tej nocy już nie przyniesie więcej przychodu dla baru. W razie jakichkolwiek komplikacji łóżkowych możemy wrócić i przedstawić sprawę. Każda skarga jest poważnie traktowana do tego stopnia, że możemy nawet liczyć na zwrot kosztów za wypożyczenie dziewczyny na noc.

jeden z setek beer garden w Pattaya

W  blasku ulicy

Oprócz dziewczyn z klubów i barów do dyspozycji mamy osoby niezwiązane z żadnym przybytkiem przyjemności zwane w slangu: freelancer. Zazwyczaj są to uśmiechnięte buzie Tajek czekających przed restauracjami wyższej klasy zachęcających nas do rozmowy, która wcześniej czy później zakończy się pytaniem: „a ile mi zapłacisz za seks”. Swobodnie spacerując w parku czy innym miejscu publicznym po zmroku z pewnością przyjdzie nam spotkać prostytutkę „spod palmy” – Tajkę zazwyczaj bardzo ciemnej karnacji skóry świadczącej o typowo farmerskiej przeszłości odzianą w kusą spódniczkę i ostry makijaż. Większość tego typu kobiet  zarabia sprzedając swoje ciało z przymusu, przyjeżdżając od czasu do czasu do miasta i oferując swoje usługi. Odbycie stosunku wiąże się zawsze z zapłatą. Nawet jeśli Tajka nie potrafi tego powiedzieć wprost, bo wstydzi się rozmowy z białym człowiekiem czy też nie zna angielskiego to prawa ulicy pozostają zachowane – po wspólnej nocy ona z pewnością oczekuje zapłaty. Ceny ustalone przez prostytutkę nie podlegają negocjacjom, jakiekolwiek targowanie się jest źle widziane i może prowadzić do wielu nieporozumień. Im późniejsza pora tym cena za usługi mniejsza, a to za sprawą faktu, że wiele z tych dziewczyn po pracy wraca do skromnych mieszkań zazwyczaj składających się z jednego pokoju dzielonego z wieloma innymi osobami. Zapraszając prostytutkę do siebie warto wcześniej zapytać o jakikolwiek dokument potwierdzający tożsamość. Za kobietę bez ID card trzeba bardzo często zapłacić extra w recepcji hotelu za przymrużenie oczu, gdy przekracza progi hotelu, nie wspominając już o tym że może być nieletnia. Zachowania kryminalne wśród prostytutek należą do rzadkości, jednak trzeba zachować ostrożność, bo problem z kradzieżami w trakcie snu partnera jest dość znany policji turystycznej.  Oczywiście Tajki wiedzą, że znacznie więcej można zyskać przez sam seks z mężczyzną niż okradanie jego – często takie nocne igraszki kończą się wakacjami wspólnie spędzonymi.

pracownice klubów nocnych

Kraj tysiąca uśmiechów

Potem pozostają miłosne wyznania i prośby o pomoc materialną. Jeśli Tajka słabo włada angielskim z pewnością pomogą jej w napisaniu słodkiego maila koleżanki lub pracownik kafejki internetowej. W sieci znaleźć można szereg stron specjalizujących się tylko w aranżowaniu związków z Tajkami. Za sesje zdjęciową do serwisu randkowego profesjonaliści biorą nawet kilka tysięcy bahtów. Zazwyczaj taka znajomość zaczyna się niewinnie. Ot zwykła rozmowa – pełna obietnic skończenia z prostytucją, jeśli tylko otrzyma się pomoc materialną od faranga aż znajdzie się inną pracą. Z czasem okaże się, że miesięcznie przesyłane pieniądze okażą się nie wystarczające, bo ktoś z rodziny zachorował czy zdarzył się wypadek. Taka Tajka posiada co najmniej kilku stałych sponsorów, z którymi spotyka się od czasu do czasu. Nie raz widziałem Tajki prostytuujące się i rozmawiające ze swoimi leniwymi mężami – tajami, także zastanówcie się dwa razy nim przyjdzie wam uwierzyć w obietnice stawiane przez dziewczynę z ulicy. Pieniądze zarabiane przez prostytucje mogą być horrendalne, ale z pewnością niewystarczające, aby utrzymać wielodzietną rodzinę w biednym Issanie, a lista potrzeb takiej szybko wzbogacającej rodziny rośnie z dnia na dzień. Sąsiedzi mogą tylko patrzeć z zazdrością, że nie mają córki z wdziękami i zdolnej nauczyć się kilka słów po angielsku, aby móc zarabiać swym ciałem zamiast zbierać ryż na polu. Kto jeszcze tam nie był gorąco zapraszam, w lokalnym ferworze można już napotkać obok domków z blachy i dykty, także i nowe domy z cegły wzorowane na typowo europejskie standardy.

Issan najbiedniejszy region w Tajlandii, tam trafia większość pieniędzy pochodzących z seksturystyki

Nie łatwo jednak zmienić nawyki ludzi z prowincji i czasem można spotkać samotne kobiety bogato odziedziczone przez męża faranga uprawiające ryż trzy kroki od luksusowego domostwa. Związek małżeński z Tajką może się przerodzić w prawdziwą katorgę, kiedy dotąd słodka i niewinnie rozmawiająca Tajka pokazuje prawdziwy charakter np. poprzez zazdrość o jakąkolwiek napotkaną kobietę. Jeśli dodać do tego fakt, że mężczyzna w związku nadal nie staje się właścicielem lokum możemy się tylko zastanawiać o co tak właściwie chodzi w  małżeństwie.
Tajlandia wiele ma twarzy, nie na darmo mówi się, że to kraj tysiąca uśmiechów, ale to uśmiech sztuczny, kryjący pod maską zadowolenia prawdziwe uczucia.

Miłość w Tajlandii

Owszem jest możliwa, ale warto porównać ile mamy szczęśliwych zarejestrowanych małżeństw, a ile for opisujących problemy z relacjami z Tajkami. Po czym poznać kobietę swojego życia? Na to pytanie niestety nie ma gotowej odpowiedzi, ale dużo łatwiej jest odpowiedzieć po czym poznać tajkę, z którą nie warto spędzić reszty życia. Jeśli nie chcesz zostać kolejnym poruszającym się bankomatem ATM w rękach Tajki przeczytaj uważnie poniższe podpunkty.
Typ hazardzistka. Tajki bardzo często wpadają w nałóg różnych gier tracąc często fortuny na zabawy w karty. Często wyjawiają swoje skłonności do hazardu, obiecując, że jak będą razem to skończą ze złym towarzystwem. Tak się często nie dzieje.. przyjaciół do gry w karty zastępuje Internet, a kontrolowanie czasu spędzonego przez Tajkę w Internecie może okazać się niemożliwe, gdy co 100 metrów w mieście natkniemy się na kafejkę internetową.
Typ uboga kulturowo. To najpoważniejszy problem wśród Tajek zaczynających pracę sprzedając swoje ciało różnym mężczyznom. Tajka paląca papierosy i nie stroniąca od alkoholu to już wyraźny znak ostrzeżenia, bo w Tajlandii kobiecie nie przystoi zastępować mężczyznę w nałogach. Kwestia tatuaży pozostaje sporna, jednak jaka dziewczyna określona mianem bar-girl nie posiada tatuażu?
Typ odważna. Reguły narzucone przez kulturę nakazują kobiecie nigdy nie zaczynać rozmowy z nieznanym mężczyzną, a już na pewno nie dotykać go – chociażby przez podanie ręki. Kobieta doświadczona, obyta w towarzystwie farangów to znak, że nie mamy do czynienia z osobą nieobeznaną w europejskich zwyczajach czy nawykach, a co za tym idzie rozpoczynając z nami rozmowę zawsze ma w tym interes. Warto dodać, że edukacja języków obcych w Tajlandii jest fatalna, pomimo że dzieci zaczynają wcześnie naukę języka to tylko pozory, zazwyczaj znajdzie się w klasie osoba od której wszyscy ściągają zadania domowe. Jeśli twoja dziewczyna biegle włada językiem lub zna obce słowa potoczne, szczególnie nawiązujące do stosunku to już więcej niż sygnał ostrzegawczy. Poza tym źle jest widziane jeśli Tajka całuje się z mężczyzną w miejscach publicznych. Agresywne zachowania również należą do rzadkości.
Typ tajemnicza. Gdy nie znasz przeszłości dziewczyny lub mało o niej opowiada to możesz być pewny, że nie jest to kobieta z którą warto wiązać życie. Jeśli jeszcze nie poznałeś jej rodziców, nie zostałeś zaproszony do jej domu to z pewnością z tego związku nic nie wyjdzie.  Warto zwrócić uwagę na przyjaciół dziewczyny, jeśli są to w większości prostytutki to z pewnością masz do czynienia z kolejną bar-girls. Wydaje się istnieć granica między dziewczynami, które pracują krótko w branży seks turystyki np. jako hostessy a zawodowymi prostytutkami, one po prostu nie rozmawiają ze sobą!  Jak najprościej sprawdzić czy dziewczyna nie zdradza cię z innym mężczyzną? Poproś o telefon. Jeśli nam odmówi to już znak, że ma coś do ukrycia.  Ćwierć szczęścia jeśli okaże się to dziecko pozostawione rodzicom, ale najczęściej to numery i sms’y od innych mężczyzn często z obcych krajów.  Tajki bardzo często wykorzystują Internet jako miejsce spotkań ze sponsorami – partnerami lub pretendentami do małżeństwa. Sprawdź pocztę e-mail, aby przekonać z kim tak właściwie rozmawia twoja dziewczyna.
Na bogato. Kilogram złota na szyi? Branzoletki ze szlachetnego kruszcu to oznaki zamożności wśród bar-girlsów i co za tym idzie statusu społecznego. Im więcej materiału szlachetnego na sobie tym lepsza jest w swojej branży!
Na ubogo. Tym razem trzeba uważać na dziewczynę, która ze wszystkich stron pragnie zdobyć kogoś kto wyciągnie ją z bagna prostytucji. Często jest niewykształcona, a w trakcie rozmowy z innymi Tajkami wyraźnie słychać krzykliwy akcent – to język Issanu, regionu bez turystów – czyli perspektyw szybkiego wzbogacenia się. Oczywiście taka dziewczyna może się okazać spełnieniem marzeń każdego mężczyzny – może być opiekuńcza, szlachetna, rozsądna w wydatkach, ale na jak długo? Poza tym wiele prostych dziewczyn ma problemy z przystosowaniem się do europejskich standardów. Nie lubią jeść w restauracjach, nie podróżują lub każdą podróż znoszą jak karę, nie rozumieją dlaczego mężczyzna lubi przebywać w towarzystwie innych mężczyzn, a już na pewno nie pozostawią bez kłótni swobodną rozmowę z inną kobietą. Azjatki potrafią długo przetrzymywać przedmiot sporu w sobie, do czasu aż pewnego dnia po prostu opuszczą mężczyznę bez słowa. Warto wspomnieć, że dla każdej Tajki na pierwszym miejscu jest rodzina, a jeśli jest uboga to trzeba ją wspierać co miesięcznym dodatkiem. W razie kłopotów twój dom może zamienić w rodzinne schronisko.

Z gumką czy bez?

Jeśli nie chcemy przywieźć do kraju pamiątki na całe życie warto zaopatrzyć się w kondomy. Większość prostytutek akceptuje seks bez zabezpieczeń, a nie istnieje w świecie azjatyckim takie pojęcie jak  . Nikt nie dba o badania osób pracujących w barach, jak miało to miejsce w krajach również zagrożonych chorobami przenoszonymi drogą płciową (AIDS)  po drugiej stronie globu – Ameryce południowej. Praktycznie każdy lepszy hotel posiada w pokojach barek, w którym oprócz trunków znajdziemy zestaw prezerwatyw czy też środków wzmacniających potencję.  W recepcji nietrudno o darmowe prezerwatywy. Niemal każda prywatna klinika medyczna oferuje test na obecność wirusa HIV, jednak jego wiarygodność jest mocno ograniczona. 100% poprawność testu można uzyskać dopiero po miesiącu od ostatniego stosunku seksualnego z osobą zarażoną.

Życie toczy się dalej

Typowa prostytutka niezbyt wiele złego mówi o swoim życiu prywatnym, może dlatego że jest ono pełne trudnych przeżyć, a może dlatego że traktuje je bardzo osobiście.Zapraszam do obejrzenia filmu dokumentalnego na temat prostytucji w Tajlandii:

Dziewczyny na sprzedaż (eng)


[Total: 49    Average: 5/5]
 1. Traveller says:

  Czy może ktoś chciałby się podzielić informacją Ile może kosztować dziewczyna w Phataja na jeden miesiąc z którą mógłbym spędzić miłe wakacje.

 2. Traveller says:

  Na jaką znajomość języka angielskiego mogę liczyć. Oczywiście mam też na myśli że dziewczyna będzie bardzo atrakcyjna
  Gdzie takiej najlepiej szukać w Phataya?

 3. Pleasure says:

  Szukam kontaktów z osobami zainteresowanymi seks turystyką w celu wymiany doświadczeń jak i kontaktów.
  Zainteresowanych proszę o kontakt.
  my.pleasure.sharing at gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>